Hana Jezná - tel: 606 232 955

Služby

Parafínový zábal

Naše nohy neustále zažívají kolosální zátěž, pokožka chodidel trpí suchem, jsou hrubší, objevují se mozoly, ztvrdlá kůže a praskají. Poradit si s těmito nepříjemnými jevy může parafinový zábal na nohy. Stane se opravdovým zachráncem pro suchou a drsnou pokožku, zajistí hloubkové zvláčnění a zahojení prasklin. Aktivuje krevní oběh, zmenšuje otoky a odstraňuje únavu. Následkem procedury se pokožka stává měkkou, hladkou a jemnou. Účinek parafinové terapie je znatelný už po první proceduře a přetrvává v průběhu celého týdne a několik procedur dovolí vrátit chodidlům dospělého člověka hedvábnost pokožky dítěte. Aby byl velký účinek používám při proceduře parafín s přidanými éterickými oleji z ovocných extraktů - aktuálně broskvovými.

Perličky vosku se rozehřívají ve speciálním přístroji, který udržuje vosk v ideální teplotě 50 – 60°C. Ale protože trvá delší dobu než se vosk docela rozpustí, můžu Vás objednat na zábaly až po 11 hodině. Nejprve chodidla očistím a vydezinfikuji. Po té ošetřím speciálním krémem, který Vašim nohám dodá ještě větší jemnosti. Vosk se nanáší štětcem od prstů po kotníky nebo se noha namáčí ve vaničce. Na horký parafín se pak natáhne igelitový sáček a froté ponožky a nechá se působit 15 – 20 min. Po sejmutí igelitového sáčku zábal ukončuji příjemnou masáží. Po zábalu může být znatelné mírné zarudnutí pokožky – vlivem teploty parafínu, které brzy zmizí a potom již uvidíte změnu kůže, která byla hrubá a suchá, dosáhne jemnosti a zdravého vzhledu. Vaše nohy se budou cítit jako v nebi.

Užívá se

  • ke zvláčnění a zjemnění pokožky, odstraňuje odumřelou kůži, řeší popraskané paty
  • ke zvýšení lokálního prokrvení – pomoc při problémech s nízkým prokrvením chodidel – tzv. studené nohy
  • pomoc od bolesti a ztuhlosti, úleva při chronické artróze, revmatické artritidě, chorob degenerativního a poúrazového původu
  • má vliv na vstřebávání otoků

Vítejte

na stránkách provozovny suché přístrojové pedikúry v Kroměříži - vhodné pro diabetiky, osoby s neuropatii, lupenkou a cévními onemocněními.